Наши занятия

 

 

 

ПОНЕДІЛОК                                                                 МОЛОДША ГРУППА№2
1) Дитина в соціумі +ліплення  /аплікація

2)  Фізичний розвиток ( група) +валеологія

3)  Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.-9.50.

10.00- 10.20.

 

10.30 – 10.50.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

— Гурток за інтересом вихователя «Чарівна Казка». «Вечір драматизації»

— Гурток «Зображувальної діяльності»

-Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30.-16.00.

 

16.00-16.30

17.00-18.30.
ВІВТОРОК

1)Сенсорно- пізнавальний розвиток +конструюваня

2) Мовлення  дитини

3)В світі  музичного та театрального мистецтва

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.-9.50.

10..00- 10.20

10.30.-10.-50.

ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

-Гурток англійської мови( виховат. Янкович М.В.)      -Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.20

17.00-18.30
СЕРЕДА

1) Логоритміка  + Фізичний розвиток ( група)

2)  Психолого – педагогічний  супровід  розвитку  особистості дитини (корекційне — психолог)

3) Художня література + малювання

Фізкомплекс на свіжому повітрі  (біля моря)
9.30.-9.50

 

10.00.- 10.20

 

10.30-10.50
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

— Гурток за інтересом вихователя «Чарівна Казка». «Вечір драматизації»

-Гурток «Зображувальної діяльності»

-Гуртки додаткові  (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30.-16.00.

16.00-16.30

17.00-18.30.
ЧЕТВЕР

1) Сенсорно- пізнавальний розвиток +конструювання

2)  Мовлення дитини

3)В світі музичного та театрального мистецтва

Фізкомплекс на свіжому повітрі(біля моря)
9.30.- 9.50.

10.00.-  10.20.

10.30.-10.50.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

-Гурток англ.мови (виховат. Янкович М.В.)

-Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.20

17.00-18.30
П’ЯТНИЦЯ

1) Мовлення дитини  (укр.мова + народознавство)

2) Дитина у  природному довкіллі + художня л-ра

Цільова прогулянка
9.30-9.50.

10.00-10.20.

ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

-Підсумково-аналітична партнерська діяльність(вихователь)

-Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00-16.30.

17.00-18.30
 

 

 

 

 

 

ПОНЕДІЛОК                                        МОЛОДША ГРУППА №1
1) Дитина у природному довкіллі +ліплення  /аплікація

2)  Мовлення дитини

3) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

Фізкомплекс на свіжому повітрі  ( біля моря)
9.30.-9.45

9.55- 10.10

10.15 – 10.30
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Здоровя та фізичний розвиток  ( ЗАЛ)

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.25

16.30-17.00                                                              17.00-18.30
ВІВТОРОК

1) В світі  музичного та театрального мистецтва

2) Художня література + мовлення дитини+малювання

Фізкомплекс на свіжому повітрі ( біля моря)
9.30.-9.45.

9.55- 10.10

ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—         Гурток за інтересом вихователя «Чарівна Казка». «Вечір драматизації»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.20

 

17.00.-18.-30.
СЕРЕДА

1)Сенсорно-пізнавальний розвиток + малювання

2)Логоритміка +фізичний розвиток  (група)

Фізкомплекс на свіжому повітрі  ( біля моря)
9.30.-9.45.

9.55.-10.10
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток англ. мови (виховат Янкович М.В.)

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00-16.20

16.30-17.00

17.00-18.30.
ЧЕТВЕР

1) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

2)   В світі музичного та театрального мистецтва

3) Сенсорно – пізнавальний розвиток+мовлення дитини

Фізкомплекс на свіжому повітрі( біля моря)
9.30.- 9.45.

 

9.55.-  10.10.

10.15.-10.30.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток за інтересом вихователя «Чарівна Казка». «Вечір драматизації»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00-16.20

 

17.00.-18.30.
П’ЯТНИЦЯ

1) Дитина в соціумі +мовлення дитини+ліплення/аплікація

2) Мовлення дитини

Цільова прогулянка
9.30.-9.45.

9.55.-10.10.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток англ.мови (виховат.Янкович М.В.)

—        Підсумково-аналітична партнерська діяльність

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.20.

17.00.-17-30

17.30-18.30.
 

 

 

 

ПОНЕДІЛОК                                                                   СЕРЕДНЯ ГРУППА №1
1) Дитина в соціумі +ліплення /аплікація

2) Фізичний розвиток +валеологія+(зал)

3) Мовлення дитини

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.-9.50.

9.55- 10.20.

10.30 – 10.50.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—        Літературна студія (вихователь)

—        Гурток за інтересом вихователя «Обучаріум»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30-16.00

16.00.-16.30

17.00- 17.30

17.30-18.30
ВІВТОРОК

1)Психолого – педагогічний  супровід  розвитку особистості дитини (корекційне — психолог)

2)Логіко – математичний розвиток + конструювання

3)Дитина у природному довкіллі + малювання + екологія

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.-9.50

 

10..00- 10.20

10.30.-10.-50.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—          Гурток англійської мови  (спец.)

—        STREAM –освіта дошкільнят( вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.30.-17.00

17.00.-17.30

17.30.-18.30
СЕРЕДА

1) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку особистості дитини (корекційне — психолог)

2) В світі музичного та театрального мистецтва

3) Мовлення дитини

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.-9.50

 

9.55- 10.20

10.30.-10.50
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—         STREAM –освіта дошкільнят (вихователь)

—        Гурток за інтересом вихователя «Обучаріум»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30-16.00

16.00.-16.30

17.00.-17.30

17.30.-18.30
ЧЕТВЕР

1)Мовлення дитини

2)Дитина в соціумі +худ.л-ра

3) Логоритміка

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.- 9.55.

10.00.-  10.25.

10.30.-10.50.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток англійської мови  (спец.)

—        Літературна студія (вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.30-17.00

17.00.-17.30

17.30.-18.30.
П’ЯТНИЦЯ

1) В світі образотворчого мистецтва( малювання)

2) Мовлення дитини(укр. мова) + худ. –ра + народознавство

3 ) В світі музичного та театрального  мистецтва

Пішохідний перехід
9.30.-10.00.

10.00.-10.20.

10.30.-10.50.
ІІ  ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Підсумково-аналітична партнерська діяльність

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.30.

17.30.-18.30.
 

 

 

 

ПОНЕДІЛОК                                                                   СЕРЕДНЯ ГРУППА №2
1) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

2)Дитина у природному довкіллі + екологія + ліплення/аплікація

3) Логоритміка

Фізкомплекс на свіжому повітрі ( біля моря)
9.30.-9.50.

 

10.00.- 10.20

10.30 – 10.50.
ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—    Гурток за інтересом вихователя «Юні модел’єри»

—    STREAM – освіта дошкільнят (вихователь)

—    Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.30.

17.00.-17.30.

17.30.-18.30.
ВІВТОРОК

1) Логіко – математичний  розвиток + конструювання

2) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

3) Мовлення дитини

Фізкомплекс на свіжому повітрі ( біля моря)
9.30.-9.50.

10.00- 10.20.

 

10.30.-10.50.
ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—        Гурток англійської мови (спеціал.)

—        Літературна студія (вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30-16.00

16.00.-16.30.

17.00-17.30

17.30.-18.30.
СЕРЕДА

1)В світі музичного та театрального мистецтва

2) Мовлення дитини (укр. мова + народознавство)

3)  Дитина в соціумі + малювання + худ. л-ра

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30.-9.50

10.00.- 10.20

10.30.-10.50.

ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток за інтересом вихователя «Юні модел’єри»

—        STREAM – освіта дошкільнят (вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00-16.30.

17.00.-17.30.

17.30.-18.30.

ЧЕТВЕР

1)Фізичний розвиток + валеологія (зал)

2) Дитина в соціумі + худ л-ра

3) Мовлення дитини

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.30-9.50.

10.00.10.20.

10.30.-  10.50.
ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—        Гурток  англійської мови

—        Літературна студія (вихователь)

—      Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30-16.00

16.00.-16.30.

17.00.- 17.30

17.30.-18.30.
П’ЯТНИЦЯ

1) В світі музичного та театрального  мистецтва

2)  В світі образотворчого  мистецтва ( малювання)

3) Мовлення дитини

Пішохідний перехід

ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Підсумково – аналітична партнерська діяльність

Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал,

легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
9.30.-9.50

10.00- 10.20

10.30-10.50.

 

16.00-16.30

17.00-17.30.

17.30.-18.30
 

ПОНЕДІЛОК                                                     Старша група
1)Мовлення дитини

2)Дитина в соціумі + ліплення / аплікація + худ. л-ра

3) В світі музичного та театрального мистецтва

4) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.20.-9.50.

9.55.- 10.20.

10.25- 10.55

11.00– 11.30.
ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток  «Сходинками маленького дослідника»  (досліди та експерименти) (вихователь)

—        STREAM – освіта дошкільнят (вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.30.

 

17.00.-17.30.                                         17.30.-18.30.
ВІВТОРОК

1) Мовлення дитини

2) Фізичний розвиток + валеологія (зал)

3)Логіко — матемематичний розвиток + конструювання

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.20.-9.55

10.00- 10.30.

10.40.-11.05.
ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток англійської мови (спеціал.)

—        Гурток «Зображувальної діяльності»

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30.-16.00

16.00.16.30

17.00.-18.30
СЕРЕДА

1) Мовлення дитини (укр. мова + народознавство)

2) Дитина у природному довкіллі + екологія + малювання

3)  В світі музичного та театрального мистецтва

Фізкомплекс на свіжому повітрі (біля моря)
9.20..-9.45

9.50.- 10.20

10.25.-10.55.

ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток  «Сходинками маленького дослідника»

(досліди та експерименти) (виховат.)

—        Гурток етики (вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00.-16.30.

 

17.00.-17.30.

17.30.-18.30.
ЧЕТВЕР

1)Логіко — математичний розвиток + конструювання

2)Логоритміка + мовлення дитини

3) Психолого – педагогічний  супровід  розвитку

особистості дитини (корекційне — психолог)

4)Дитина в соціумі + художня л-ра + зображ. д-ть
9.20.- 9.55

10.00.-10.20.

10.25-10.50.

 

10.55-11.20
ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ

—        Гурток  англійської мови (спеціал.)

—        STREAM – освіта дошкільнят (вихователь)

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал, легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
15.30.-16.00

16.00-16.30

17.30.-18.30.
П’ЯТНИЦЯ

1) Мовлення  дитини

2)  Дитина у природному довкіллі  + художня .л-ра

3) Зображувальна д-ть + дитина в соціумі + худ.л-ра

Пішохідний перехід
9.20.-9.55

10.00- 10.25                                                                                                       10.30-  11.00.

ІІ ПОЛОВИНА ДНЯ Підсумково – аналітична партнерська діяльність

—        Гуртки додаткові (айкідо, шахи, англійска, хореографія, вокал,

—        легоконструювання, гра на фортепіано та скрипці)
16.00-16.30.

17.30.-18.30.